Zespół

Zespół Fundacji tworzą ludzie od lat związani z trzecim sektorem i doświadczeni w zakresie strategii, komunikacji, fundraisingu oraz prawnego aspektu funkcjonowania organizacji pozarządowych.

prezes zarządu

Prezes zarządu i Fundator Fundacji Kwestarzy. Podziwia NGO-sy nieustannie za zapał, odwagę, czasem straceńcze szarże, by kawałek świata uczynić lepszym. 

Każda organizacja pozarządowa, tak jak Don Kichote walczy z różnymi wiatrakami. Jednak każdy rycerz potrzebuje giermka – Sancho Pansy, który zadba o to, by zbroja błyszczała, koń był nakarmiony, kasza w kociołku nie przywierała, a czasem i omasta do kaszy się znalazła. I tak Sancho Pansę przyjął jako swój wzór. Służy tym, co potrafi najlepiej: wiedzą, doświadczeniem i umiejętnością zbierania pieniędzy na walkę z wiatrakami.

Postanowił współtworzyć Fundację Kwestarzy, bo:

1. widzi w organizacjach chęci do zmieniania świata, ale brak wiedzy – ma dość bieda-organizacji;

2. chce, by powstała poważna instytucja, która bada dobroczynność i wspiera organizacje;

3. marzy, że dzięki temu zbudujemy i wzmocnimy świat wartości.

e-mail: szczepan.kasinski@kwestarze.pl

 

Fundatorka

doświadczona fundraiserka i Fundatorka Fundacji Kwestarzy. Jest pasjonatką relacji, a dziękowanie Darczyńcom to jej zdaniem najprzyjemniejsza część pracy fundraisera. Najważniejsi w pracy są dla niej ludzie – w końcu to oni zmieniają świat, a nie ich pieniądze!

Pomogła wprowadzić i rozwinąć fundraising w wielu organizacjach i inicjatywach, m.in. w Fundacji Brat Słońce, Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, przy budowie Sanktuarium Jana Pawła II w Radzyminie. Doradza i konsultuje w wielu zbiórkach, ładując Ludzi Czynu pozytywną energią.

Zdecydowała się współtworzyć Fundację Kwestarzy, bo:

  1. chce połączyć społeczników i specjalistów różnych dziedzin, którym zależy na szerzeniu dobroczynności w Polsce. 
  2. Jest przekonana, że pod szyldem Kwestarzy spotkają się ludzie, którzy chcą razem budować świat wartości.

Z jej wiedzą i doświadczeniem odkryjesz niesamowity świat relacji! 

e-mail: anna.anioł@kwestarze.pl